WORKSHOP – Foťte! (lépe)

Praktický fotoworkshop, který Vás naučí lépe ovládat váš fotoaparát. Naučíme vás krok za krokem úplné základy fotografování jako je clona, čas a zlatý řez. Vše, co se dozvíte si zároveň vyzkoušíte v zají-mavém a inspirativním areálu bývalého pivovaru Světovar v Plzni na Slovanech.


P:OSVÍCENÍ – První cesta kulturního Autobusu 2015 a rozsvěcení regionálních Majáků 2015

Srdečně zveme kulturní veřejnost na slavnostní křest Autobusu 2015, spojený se zahájením výstavy Land Artu 7. září 2012, 16:00 h, park U sv. Jiří, Doubravka.

Uvidíte představení francouzského cirkusu 2Rien Merci, koncert na největší gongy v Evropě britského umělce Bear Love a Ondřeje Smeykala s australským nástrojem didgeridoo. Posádka autobusu dále chystá...

     

SPOJTE SE S NÁMI

Pro usnadnění komunikace mezi Plzní a regionem „rozsvěcujeme“ regionální Majáky Plzně EHMK 2015. Na přiložené mapce si vyberte Maják pro území, ve kterém žijete a neváhejte jej kontaktovat.

   

Kurzy celoživotního vzdělávání ARTS MANAGEMENT

Plzeň 2015 otevírá 1. ročník kurzů celoživotního vzdělávání ARTS MANAGEMENT 2012/2013, které pořádá ve spolupráci s ÚUD ZČU. Kurzy jsou určeny různým cílovým skupinám, které se podílejí na vytváření kultury (pracovníci neziskových a příspěvkových organizací v kultuře, učitelé, umělci a další).

Přihlásit ke studiu se můžete do 30.září na Registračním formuláři, jehož součástí je motivační dopis.OTEVŘENÁ VÝZVA PRO UMĚLCE – REZIDENCE V ZEMÍCH VYŠEG-RADSKÉ ČTYŘKY

International Visegrad Fund  otevírá druhý ročník...

 

ARCHIV NEWSLETTERŮ