AKCE 365 – Poselství Evropskému hlavnímu městu kultury z Bavorska

Co napadne lidi v Bavorsku, když se řekne Plzeň?Od ledna letošního roku se v 365 dnech dostanou ke slovu kulturní aktéři, umělci, osobnosti z politiky, hospodářství, vzdělávání, spolků a sdružení, státních institucí a médií, osobnosti, které se angažují v česko-německé spolupráci, aby se vyjádřili k projektu PlzeňEvropské hlavní město kultury 2015. Počínaje 18. lednem se každý večer jejich příspěvky...

     


REFERENDUM – Výzva k účasti

V pátek 11. ledna a v sobotu 12. ledna 2013 se v Plzni koná referendum o výstavbě obchodního centra v místě bývalého Domu kultury.

 


Novými Evropskými hlavními městy kultury jsou Košice a Marseille

S novým rokem přebírají pomyslné evropské kulturní žezlo Slovensko a Francie. Představujeme Evropská hlavní města kultury (EHMK) pro rok 2013 Košice a Marseille a přejeme jim hodně úspěchů!! Obě EHMK jsou druhými největšími městy své země, přesto jsou ale velmi odlišná. Zahajovací ceremoniály proběhnou 12. - 13. Ledna v Marseille a 19. – 20. ledna v Košicích.


Výstava REKLAMA NA NEKONEČNO

Ústav umění a designu ZČU Vás srdečně zve do Galerie Ladislava Sutnara na autorskou výstavu Vladimíra Merty REKLAMA NA NEKONEČNO.


Pozvánka – FESTIVAL JAPONSKÝCH FILMŮ A KULTURY

Eiga-Sai 2013, 6. ročník festivalu japonských filmů a kultury proběhne 6. – 10. 2. 2013 v kině Beseda. 

 

ARCHIV NEWSLETTERŮ