Vracení titulu EHMK vedení projektu Plzeň 2015 nechystá

V reakci na zprávy v médiích o úvahách o možném vrácení titulu Evropské hlavní město kultury 2015 ujišťujeme, že vedení projektu rozhodně žádné vracení titulu nechystá a že se tým Plzeň 2015 i nadále bude věnovat přípravám programu a participace.

Kulturquell: Co vymyslíte, než vám spadne pěna?

Zajímá vás kultura a rádi diskutujete? Je vám bližší rozhovor jeden na jednoho u piva než přednášky a konference?

24. května na vás bude v osmi vybraných plzeňských restauracích čekat 45 osobností z oblasti kulturní politiky, byzbysu či kreativních odvětví. Můžete se setkat s  umělci, politiky, ekonomy, networkery, artsmanagery či opinion makery z Evropy, České republiky a Plzeňska.

     

Plzeň 2015 na vlnách ČRo

Ve čtvrtek 31. 5. 2012 od 18.00 proběhne po menší pauze další z pravidelných rozhlasových debat , tentokrát na téma „Územní plán – jak nahlížet na rozvoj města v příštích desetiletích?

 

Pozvánka do Západočeské galerie

Apetit festival 2012

Druhý ročník Apetit Festivalu v Plzni proběhne ve dnech 19. až 20. května. Kuchařskou show předvede divákům stejně jako vloni Zdeněk Pohlreich. Další kuchařskou osobností na pódiu bude Jaroslav Sapík a také populární Jiří Babica. Taje molekulární kuchyně odhalí návštěvníkům Petr Koukolíček. V neděli 20. 5. bude součástí programu také ochutnávka projektu Plzeň 2015! Foodstylistky Barbora Motlová a Štěpánka Blahovcová pro návštěvníky přichystají foodartové logo. Kdo si chce sníst kus Plzně 2015, neměl by chybět ve 13:35 u hlavního pódia.

 

Bienále kresby Plzeň 2012 uzavírá příjem kreseb

Již brzy končí příjem prací, které budou letos soutěžit v rámci Bienále kresby Plzeň.

Poslední možný termín pro doručení kreseb je 31. května 2012.

 

Online