15|07 15|07 15|07 15|07 15|07 2015     2015
 

Oživte spolu s námi městskou plovárnu!

Městská plovárna u Radbuzy vznikla před 104 lety a v dobách jejích fungování ji navštěvovalo i několik tisíc lidí denně. Připojte se k oživování starých dobrých plovárenských časů!

Za dveřmi je Plzeň

Každá vteřina umění na ulici je tak vzácná, umí překvapit a potěšit. Mezinárodní festival pouličního divadla Za dveřmi je Plzeň přináší těchto nedocenitelných okamžiků nespočet, přináší je dětem i dospělým, domácím i turistům - protože pouliční divadlo nezná limitů jazyka či věku. V plzeňské Proluce se dostanete do centra jednoho velkého divadelního jeviště. Za dveřmi je ulice, dvorek, náměstí, za dveřmi je svět. Svět imaginace, divadla a klaunérie. Nebojte se do něj s námi vstoupit!

 

 

With Unarmed Forces

Navýsost aktuální inscenace izraelských lídrů fyzického divadla inspirovaná raketovým útokem na Tel Aviv se představí v Plzni v rámci festivalu Živá ulice.

 
     

6 týdnů baroka pokračuje na Tachovsku

Krajina Tachovska je velkým barokním parkem. A právě v ní se odehrává již třetí týden multižánrového festivalu 6 týdnů baroka. Nenechte si ujít okouzlující Barokní noc ve františkánském klášteře. V jejím průběhu si připomeneme dva významné regionální barokní tvůrce, kteří se v Tachově narodili. Varhanáře Vincence Gartnera, jehož nástroj je dosud na kůru zdejšího kostela dochován. Druhým je malíř Eliáš Dollhopf, známý především svou výzdobou klášterního kostela v Teplé. Vydat se můžete také na místo zaniklé obce Vyškovice blízko Chodové Plané, kde je přichystán koncert v barokní krajině.

Networking nad grilem

Zveme vás již na třetí Plzeňský business kotel. Dozvíte se o současných trendech networkingu, uslyšíte úspěšné příklady a hlavně si networking zažijete na vlastní kůži při venkovním grilování!

 

Poslední šance pro Perfect World

Už jenom pár dní zbývá projektu Ať se ví, že existuje Perfect World! na jeho podporu. Přečtěte si informace o této netradiční kavárně na Everfundu