09|12 09|12 09|12 09|12 09|12 2015     2015
 

Rock for People Europe míří do Plzně

Oblíbený letní hudební festival Rock for People, který se tradičně koná v Hradci Králové, chystá v příštím roce rozšíření. Speciální evropská edice se odehraje 3. až 5. července 2015 v Plzni v rámci Evropského hlavního města kultury v areálu kreativní zóny DEPO2015, kulturního centra Papírna a v okolí řeky Radbuzy.

Přijďte zjistit více o programu Plzně 2015

Přijďte 10. prosince do Meeting Pointu na náměstí Republiky a zjistěte víc o programu Evropského hlavního města kultury na příští rok! Co vás čeká? Od 17. do 18. hodin vám zahraje písničkář Josef Fojta, zatím co si můžete přijít pro programovou knihu do Meeting Pointu. Od 18. hodin vás na pódiu pozdraví primátor města a ředitel společnosti Plzeň 2015 a po nich přijde na řadu stručné představení chystaných akcí. Až do 20. hodiny se pak budete moct v Meeting Pointu ptát různých tvůrců a členů týmu Plzně 2015 na podrobnosti k jejich projektům nebo si můžete vyzkoušet speciální 3D brýle s ukázkou videomappingu na Slavnostní otevření města.

   

Staňte se dobrovolníky na Slavnostním otevření města!

Hledáte příležitost, kde uplatnit svoje znalosti, dovednosti a zkušenosti? Staňte se jednou z hlavních postav zahájení projektu Plzeň 2015 - Evropské hlavní město kultury!

 
     

Plzeňské rodinné fotoalbum hledá obrázky z každodenního života

Nahlédněte do života Plzeňanů - ať už toho současného nebo do dob minulých. Až do června můžete posílat své rodinné foto poklady. Z výběru pak vzniknou příští rok dvě velké výstavy v industriálním prostoru DEPO2015. „Nejde nám o umělecké snímky, ale o obrázky z každodenního života. Plzeňské rodinné fotoalbum nabízí možnost vytvořit ‚společné album z našich alb‘, společný obrázek města Plzně,“ říká Kristýna Jirátová, manažerka pro komunitní umění Plzně 2015. Zájemci budou mít také možnost prezentovat vlastní fotografie či diapozitivy na pravidelných diashow „Fotky ze šuplíku“.

 

Originální vánoční dárky od Plzně 2015

Přemýšlíte nad vánočními dárky? Přijďte do Meeting Pointu a vyberte si kulturní diář na rok 2015, drobnost v podobě vánoční ozdoby či od příštího týdne vouchery na vstupenky. Darujte pod stromeček kulturu!

   

Podpořte zajímavé projekty na Everfundu

Taneční představení, rozšíření unikátní průvodcovské aplikace, Plzeň očima umělkyně... Podpořte projekty, které pomohou ještě více oživit Plzeň! Odměnou vám budou například originální vánoční dárky.