POZVÁNKA – ONE MAN / Resistence / Hudba pro krajinu

V druhé polovině srpna se uskuteční první ročník hudebního fóra RESISTENCE  v otevřené krajině Plzeňského a Jihočeského kraje. Netradiční hudební představení předních českých muzikantů se díky projektu ONE MAN přesune..


Město Plzeň podporuje projekt EHMK tím, že přijalo nové společné logo

Plzeň začne od září používat nové logo, sjednocené s logem projektu Plzeň 2015 – Evropské hlavní město kultury. Dosud se město prezentovalo logem kandidátským.

Nové logo připravilo profesionální grafické studio 2011 Designers s bohatou českou i mezinárodní zkušeností. Tvoří ho stylizovaný letopočet 2015 a nápis Plzeň. Grafika je inspirovaná plzeňskými reáliemi. Pět teček symbolizuje čtyři plzeňské řeky...

     

Umělecký residenční pobyt v Kapli Nečtiny

Plzeň 2015 vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce: Umělecký residenční pobyt v Kapli Nečtiny.

Termín: 12. – 30. září 2012

 

Vyhlašujeme Plzeňské ikony 2012

Třetí ročník projektu Plzeňské ikony, zaměřený na inovátory a průkopníky z  podnikatelské i nekomerční oblasti, hledal osobnosti, které úspěšně a čestně podnikají, přichází s novými nápady a inspirují tak lidi kolem sebe. Veřejnost nominovala přes pět desítek osob, z nichž zvolila porota složená především z loňských ikon třináct jmen reprezentujících pozitivní vzory v oblasti podnikání a inovátorských počinů.

Vybírali jsme osobnosti, které dokázaly uvést do života velké i malé projekty.